ÖDEME&TESLİMAT

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra gün içerisinde kargoya teslim edilir.


Tarafımıza telefonla ulaşım saatleri hafta içi sabah 09:00 - 18:00 saatlerinde 0535 386 3 535 numaradan olacaktır ve teslimatlar da bu sürelerde yapılacaktır. Bu saatlerin dışında, bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri garantisi ile size teslim edilecektir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.


www.sedefkrem.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ürün stok bilgisi sitemizde yer almakta ve sürekli olarak güncellenmektedir. Fakat ender de olsa, birden fazla kullanıcının aynı anda aynı ürünü sipariş etmesi halinde, ürün stoklarda tükenebilir. Stoklarda bulunmayan ürünler için en az 4 (dört) en fazla 7 (yedi) gün bekleme süresi vardır. Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün stoklarımızda kalmamış ise; bu durum tarafınıza derhal bildirilecek olup, bu süreyi beklemek istemediğinizi e-mail yoluyla tarafımıza bildirmeniz halinde veya ürünün belirtilen zaman aralığında kargoya verilememesi halinde yaptığınız ödeme tarafınıza iade edilir.

Önemli notlar:

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.


Ürün tutanak tutturulmaksızın teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.


Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@sedefkrem.com e-posta adresimize bildiriniz.


Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.


Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.