SEDEF KREM

Doğadan gelen sağlık" sloganıyla yola çıkan ve yıllar süren Klinik araştırmalar neticesinde ortaya çıkarılan tam donanımlı klinikte CİLT ve YARA BAKIM MERKEZİ olarak halkın hizmetine sunulmaya başlamıştır..

 

1.DERMADOREM SAF DOĞAL SABUN

Ürün saç ve cilt sabunu olarak ,Zeytinyağı ve Kriloptrolit balsam ile  hücre yenileyici özelliğe sahiptir

2.DERMADOREM SOLÜSYON

Lut gölü tuz ve karışımlarla hazırlanmış sıvı su sayesinde ölü deri,yara ve lekeye  uygulandıktan sonra sıkıntının daha da artmasını, kusmasını sağlar.kurulama yapmadan beklenir.cilt bir hareket olması, artması vb. Aplikasyonlarda olumlu süreç başlamış demektedir..

3.DERMADOREM BALZAM KREM

Ellerin ve yüzün dış etkenlerden korumak için içeriğinde besleyici bileşimler bulunan ve tamamen doğal kliptrolit tozu ile aktifleştirilmiş bir ürün. Cildi bakterilerden korur ve rejenerasyon etkisi ile cildin normal florasında kalmasına sağlayarak doğal bir yumuşaklık sağlıyor.cildin florasını yeniler..

4.DERMADOREM ŞAMPUAN

Yapısında bulunan tamamen doğal bileşenler ile saç köklerini besliyor ve saç köklerinde yeterli kan dolaşımının olmasını engelleyen kimyasal birikintileri kendine bağlayarak saçlı derinin PH dengesini yeniden kurmasına olanak sağlıyor..Bunun sonucunda rejenerasyonla kendini yenileyen saç kökleri işlev kazanarak zayıflayan saçların güçlenmesini veya dökülen saçlı deri bölgesinde tekrar saç çıkmasını sağlıyor.

5.DERMADOREM NEMLENDİRİCİ KREM

Uygulamalar sonrasında cildin korunması, kuruluk hissinin gitmesi ve tekrarlamaması için ÖZEL NEMLENDİRİCİ KREM sayesinde günlük yaşama adapte olması, cilt daha da güzel hissedilmesi için her an kullanacağınız bir krem..

6.DERMADOREM ÇAY

KARACİĞERİ DE KORUYOR

Bitkisel kaynakların, beslenmede önemli bir yere sahip "Sedef hastalığının tedavisinde yararlı olan fumarik asit içeren şahtere otu (Fumaria), yatıştırıcı ve toksin atıcı etkileriyle de sedef hastalarının yararlanabileceği mükemmel bir bitkidir. Özellikle karaciğer sağlığı üzerinde önemli faydaları olan şahtere otu, vücudu terleterek toksinlerin atılmasına, böylelikle aynı zamanda karaciğer sağlığının korunmasına yardımcı olur

NOT: İYİLEŞME SÜRECİNDE ve SONRASINDA DA KİMYASAL VE HAZIR SABUN,ŞAMPUAN vb. HİÇBİR ŞEY KULLANILMAMASI GEREKİR.SADECE DERMADOREM ÜRÜNLERİ KULLANILIR...